Nowości i wydarzenia

Polskie Radio patronem medialnym

Polskie Radio jest pierwszym patronem medialnym projektu Eurolang 2012. Współpraca z Polskim Radiem gwarantuje skuteczną promocją projektu.

 

Ukraina wspiera EUROLANG

Ostatni tydzień stycznia przyniósł wiele korzyści projektowi Eurolang 2012. Spotkanie we Lwowie, Doniecku oraz Kijowie, zaowocowały współpracą m.in. z jednostkami administracji państwowej oraz osobami zarządzającymi Euro 2012 na Ukrainie.

 

Przyszłość projektu

Projekt Eurolang 2012 skupiony jest wokół kursu językowego dla gości Euro 2012. Nasze działania to nie tylko przygotowanie kursu i zachęcenie Europejczyków do poznania języka oraz kultury Polski i Ukrainy w czasie Euro 2012, ale także zainspirować Europejczyków do poznawania środkowej części Europy i zbliżenia relacji na poziomie społeczno-biznesowym różnych krajów Europy.

Kłopoty Ukrainy

Ponad miesiąc temu informowaliśmy, że nasza reprezentacja straciła szansę na udział w Mistrzostwach Świata 2010. Niestety, nasi partnerzy w organizowaniu Euro 2012 po dwóch kiepskich meczach z Grecją w barażach podzielili los Polaków.

Koniec marzeń o Mundialu

Po przegranej ze Słowacją 0:1, reprezentacja Polski nie zagra w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w 2010 roku. 

PolskaUkraina

EUROLANG

Projekt “Euro 2012” adresowany jest do uczestników, gości oraz kibiców przyjeżdżających na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, które odbędą się na terenie Polski i Ukrainy latem 2012 roku.

Oprócz zaplecza logistycznego (zakwaterowanie, przejazd, pobyt), uczestnicy będą potrzebowali praktycznego przewodnika po języku oraz kulturze, który pozwoli im na poruszanie się po krajach będących gospodarzami Euro 2012 bez barier w komunikacji.

Celem tego projektu jest opracowanie kompleksowego materiału dydaktycznego związanego z językiem polskim i ukraińskim oraz kulturą: kursy językowe online oraz praktyczny przewodnik przybliżający ich charakterystyczne cechy.

EURO 2012

Blogi

Patronat

Pobierz